Trans Türkiye Ultra Bike Race’de Bulut TOKMAK Turhal’ımızı Temsil Ediyor

06.07.2019 tarihinde Artvin Hopa’dan start alan Trans Türkiye Ultra Bike Race’de yaklaşık 30 bisiklet yarışçısından biri de Turhal ilçemizin bisiklet sporcusu Bulut TOKMAK.

2250 km’lik yarışma parkurunda yarışçıların sadece kendi performanslarına göre pedalladıkları bu yarışta Turhal Bisikleti temsil eden Bulut arkadaşımız da gücünün, kuvvetinin doruk noktalarına ulaşacak, yani diğer yarışmacıların dışında kendisiyle de yarışma fırsatı bulmuş oluyor. Ve arkadaşımız yarışta 60 sırt numarasıyla istanbul escort pedallayacak.

Bizleri temsilen başvurduğu bu yarışmaya katılımında ilçemiz Turhal ve Turhal dışından bir çok farklı kişi ve kurumlar desteklerini de esirgemedi. Etkinkitle olarak biz de yarışmacımızı destekleyen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yarışmacı arkadaşımız Bulut TOKMAK’a da bu zorlu mücadelede başarılar diliyor. Sağlıklı ve sağ salim bir şekilde yarışmayı tamamlamasını temenni ediyoruz.

Turhal Bisiklet sporcumuz Bulut arkadaşımızı akıllı telefonunuza indireceğiniz Arvento Race uygulamasını indirerek canlı olarak takip edebilirsiniz.

DESTEKÇİLERİMİZ