Logitech mekanik oyuncu klavyesini oyun severlere sundu.

Logitech, hem özellikleri hem de kompakt tasarımıyla öne çıkan G915 TKL mekanik oyuncu klavyesini oyun severlere sundu. Logitech G915 TKL, Sınıfının en iyisi 40 saat pil ömrü, mekanik GL anahtarları, LIGHTSPEED teknolojisi ve Bluetooth ile kablosuz bağlantı özelliğiyle oyun severlere profesyonel bir oyun deneyimi sunmayı şişli escort başarıyor.

Kablosuz ve Kompakt

Klavye, turnuva sınıfı kompakt tasarımı sayesinde, küçük alanlara sığabiliyor ve bir yerden başka bir yere kolayca taşınabiliyor.

LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde tuş aydınlatmaları kapalı olarak günde ortalama 8 saat kullanıldığında 135 saate kadar kesintisiz kablosuz oyun deneyimi sunan bu model, LIGHTSYNC teknolojisi ile oyunculara oyunlarla senkronize olan dinamik ve kişiselleştirilebilir bir aydınlatma sunuyor.

Maksimum hız ve performans

Standart mekanik anahtarların yarısı kadar yüksekliğe sahip olan klavye, hızı ve performansı artırıyor.

G915 TKL modelini oyun severlerin beğenisine sunulduğu için çok mutlu olduklarının altını çizen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük,

“Alanında dünya lideri bir marka olarak oyun keyfini ve profesyonelliğini artırmak için kullanılan klavyenin en az diğer ekipmanlar kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle yeni ürünlerimizi oyuncuların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Logitech G’nin en ince ve gelişmiş mekanik oyuncu klavyelerinden. biri olan G915 TKL ile ürünlerimizdeki üstün teknolojiyi daha kompakt bir tasarımla bir araya getirdik. Oyuncu klavyeleri için adeta yeni bir standart yaratan şık ve ultra ince tasarımın ürün kullanıcılarından tam puan alacağından eminiz.” dedi.