Çalışmaya hatırladığım kadarıyla altıncı ayda başlamıştım ve bazı sebeplerden dolayı uzun süre ilgilenemedim. Bu ay (Ağustos ayı) ahşap yakma çalışmamı bitirme kararı aldım ve tekrar başladığım çalışmam ayın onbeşinde tamamlandı. Bu çalışmaya yaklaşık olarak 12 saatimi harcadım.
Çalışmamda herkesin sevdiği İstanbul silüetini ve İstanbul’la bağdaşlaşmış olan semazen ve Hû hat yazısını birleştirerek tasavvufi bir çalışma yapmaya çalıştım. Tabi çalışırken de video çekmeyi unutmadım ve sizler için çalışmamın hızlandırılmış videosunu hazırladım. Elimden geldiğince dikkat ederek nokta nokta işlediğim çalışmamın gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum. Bu tarz çalışmalarda önce yapanın yaptığı işi beğenmesi gerekmektedir. Ahşap dağlama sanatında henüz yeni olduğum için de bu çalışmalarım bana gerçekten güzel geliyor.
Beni gerçekten sakinleştiren bir hobim olduğunu düşünüyorum. Bu tarz çalışmalara da elimden geldiğince devam etmeye çalışacağım. Eğer siz takipçilerimin de bana önerileri olursa yorum kısmına yazmanızı rica ederim, sormak istediğiniz sorular olursa yine yorum kısmına yazabilirsiniz. Artık sizleri çalışmamın hızlandırılmış videosuyla baş başa bırakıyorum.
İyi seyirler…