Epik – Fantastik Roman, Evrenin Kitabı İLMA severlere müjde!

Timaş Yayıncılık; İLMA serisinin dördüncü kitabının pek yakında okurlarıyla buluşacağının müjdesini kendi kanalında hazırladığı tanıtım videosuyla verdi. Yayımlanacağı net tarih her ne kadar belirtilmemiş olsa bile bu haber İLMA severlerin ve yeni kitabı bekleyenlerin heyecanlanması için yetti.

Seri ile ilgili aldığımız haberlere göre ise dördüncü kitap son kitap istanbul escort olmayacak. Dördüncü kitabı takip eden yeni sayıların geleceğini de bizlerden öğrenmiş olun…

Yazar A. S. DURMAZ’ın kaleminden ilk yerli epik – fantastik roman niteliği taşıyan Evrenin Kitabı İLMA serisinin dördüncü kitabında macera son sürat devam ediyor.

İLMA evreninde macera devam ediyor…

Kahramanımız “Tar” ve dostlarının İLMA evrenindeki kötülerle savaşlarında dengeler değişiyor. Lanetli Duvar’ın delinmesiyle kötüler güçlerini birleştirdiğini sanarken diğer yandan iyiler dostlarıyla tek bilek ve tek yürek oluyorlar. Gerçek dostluklar sınanıyor… Evrenin Kitabı İLMA’nın izi sürülmeye devam ediliyor.

Bu seriyi daha önce duymamış olanlar için; serinin ilk romanı “Son Nişanlı” bunu takip eden serinin ikinci kitabı “Lanetli Duvar” ve üçüncü kitap ise “Dunah’ın Terazisi“… İnceleme yazılarımıza gitmek için mavi renkteki kısımlara tıklayınız.

İnceleme yazısını yazdığımız bu macera dolu seriyi merak ediyorsanız sizleri inceleme yazılarımızı okumaya davet ediyoruz…

Timaş Yayın Grubu’nun hazırlamış olduğu tanıtım videosuyla sizleri başbaşa bırakıyoruz. İyi seyirler.