Kitabın adı: Bir Deli İle Evlendim
Kitabın yazarı: Hekimoğlu İsmail
Kitabın türü: Roman
Kitabın muhtevası: Kitap Hristiyanlığın gereğini yapmayan bir Hristiyan olan Selena’nın  ikinci evliliğini Müslüman bir öğrenci olan Şeref’le yapması ve devamında gelişen olaylar üzerine kurulmuş. Yaşanmış bir hayat hikayesi olması ve anlatımının günlük şeklinde olması kitabı sürükleyici kılmış. Bu ilginç birlikteliği gerçekleştiren çiftin her ikisinin de saygı duydukları bir ismi oğullarına vermeleri çok güzeldi; İsa…

Betimlemelerle boğulmamış, “Elhamdülillah, İnşallah” gibi dini literatürün dilimize pelesenk olmuş kelimelerinin bol keseden kullanılmadığı bir kitap olmuş. Okuyalı yıllar olmasına rağmen hala adı aklıma geldiğinde beni gülümsetiyorsa nacizane tavsiye edeceğim bir kitaptır.

Bir kadın kocasıyla arasının düzelmesi için büyü yazmamı isteyince bir Ataşehir escort bayan kağıda şunları yazdım; kocanı tenkit etmeyeceksin. Her bakımdan ona yardımcı olacaksın. Kocanın akrabalarına iyi davranacaksın. Ona haber vermeden bir yere gitmeyeceksin. Dargın durmayacaksın.İnat etmeyeceksin. Ona bağırıp çağırmayacaksın. O kızdığı zaman diğer odaya geçeceksin.  (Kitaptan Alıntı)