En canlı anılarımızı siz değerli okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Seçmiş olduğum fotoğrafım Karadeniz’in inci köşelerinden sadece birisi. Renkli ve canlı olan bu kareyi bundan dört ay önce Giresun sahilinden çekmiştim. Fotoğrafımı her gördüğümde içim ısınıyor umarım bir parça sizlerin de içini ısıtır.

Fotoğrafımda görmüş olduğunuz kırmızı çiçeklerin, ortamın rengine olan uyumuna adeta büyülendim.  Bulutların denizin üstünde öteye doğru gittikçe kararan hali de bende derinlik etkisi uyandırdı. Aylar sonra fotoğrafımı gördüğümde bu kadrajı aldığım keyifli anımı tekrar yaşadım sanki “iyi ki çekmişim” cümleleri aklımın bir köşesinden geçip duruyor. Fotoğrafımı OLYMPUS (SP-810UZ) marka fotoğraf makinemle çektim.  Bu güzel kırmızı çiçekleri görmüş olduğunuz kara parçasının yanında almam fotoğrafımı Escort bayan daha güzel gösterecekti fakat istediğim kadraj için alan yeterli olmadı maalesef. Fotoğrafta dalgaların olduğu canlılık bulutlarla uyum içinde diye düşünüyorum. Ortamın aşırı ışıklı olmaması bana avantaj doğurdu, gölge sorunu yaşamadım ve deniz de parlamadı. Umarım siz değerli okuyucularım için de güzel ve sıcak bir fotoğraf olmuştur.

Kadrajlarımız manzaraların güzelliği ve derinliğini yansıttığı kadar bizim o anki ruh hallerimizi de yansıtır. Sanırım bu fotoğrafım da benim o an ne kadar mutlu olduğumu gösteriyor. En canlı anılarımızda tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın. İlginiz için Teşekkürler.

KadrajRen