KEMALLER YAYLASI

En canlı anılar köşemizde ikinci nostaljik fotoğrafımızı beğeninize sunduk. Eski yılların ahengini her köşesinde yansıtan fotoğrafımız güzel bir köyün ufak birer kareleri. Seksenlerin güzel esintisini hissettiren güzel bu güzel iki objektifi yakından inceleyelim.

Sakarya’nın Kemaller köyüne ait bu güzel iki kare yaz ayında çekilmiş, tam yılı bilinmemekle birlikte 80li yıllara ait bir fotoğraf. Gönlümüzün ücra köşelerine sığınmış bu güzel fotoğrafları görsel bir şölen için sararmış yapraklı albümlerden sizler için çıkardık. Köyün uzaktan çekilmiş kuşbaşı fotoğrafı eski mimari olan evleri içine almış. Yan yana duran şirin tek katlı evler şimdilerde köylerde bile yerini yüksek katlı apartmanlara bırakmıştır. Köyün şirin görünümü iki fotoğrafta da ayrı ayrı güzel bir şekilde yansıtılmış. Ayrıca eski fotoğraf makinelerinin verdiği duygusal ahengi de buram buram hissedebiliyoruz.

Her anı en güzel karelerimizde can buluyor ve yaşanan güzel günleri bütün canlılığıyla tekrar gözlerimizin önüne seriliyor. Eski yıllarda kalmış güzel anılarınızı yorumlayabiliriz. Beğendiğiniz fotoğrafları gmail, instagram ve ya facebook sayfamızdan bizlere atabilirsiniz. Teşekkürler.