Casper’in Yeni, Üç Kameralı Akıllı Telefonu VIA F3

Akıllı telefon pazarına yaptığı iddialı girişi tüm hızıyla sürdüren Casper firmasının teknik ve tasarım özelliklerine sahip yeni akıllı telefonu Casper VIA F3 tüketiciyle buluştu.

Casper, yeni akıllı telefonu Casper VIA F3‘ü kullanıcılarının beğenisine sundu. Yüksek standartlardaki mobil teknolojiyi erişilebilir fiyatla kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen marka, yeni modelinde yapay zeka teknolojili üç arka kamera, geniş ekran, uzun süre kullanım imkanı sunan 4000 mAh’lık yüksek batarya özelliklerini barındırıyor.

VIA F3’ün Kameraları

Casper VIA F3‘te bulunan geniş açılı üç arka kamera sistemi fotoğraf çekme deneyimini üst noktalara taşımayı hedeflemiş, 6.26″ boyutundaki damla çentikli ekran görsel ve video keyfini ikiye katlamakta. Casper Via F3 emsallerine bakılarak performanslı denebilecek bir işlemci, yapay zeka teknolojili kamera, yüksek batarya ve dahili escort bakırköy hafıza özelliklerine sahip.

İşlemci Performansı

Casper VIA F3 yapay zeka destekli MediaTek Helio P22 işlemcisine sahip, işlemcinin sahip olduğu 2.0 Ghz yüksek frekans hızı ve 8 çekirdeği sayesinde ise bu cihazda yüksek performans gerektiren çoklu işlemler hızla yapılabilmekte. Bununla birlikte işlemcide bulunan 12 nanometre 14 nanometre kullanan diğer modellere göre daha fazla batarya optimizasyonu sağlayarak yoğun kullanımda bile daha uzun pil süresi ve performans sunuyor.

Tasarım yönünden VIA F3

Kuzey ışıkları’ndan ilham alan, cam parlaklığındaki tasarımı ile gece yarısı mavisi rengine sahip olan Casper VIA F3, özellikle sıra dışı ve farklı olmaktan hoşlanan tüketicilere hitap ediyor. 2.5D kavisli çerçevesiyle ele rahatça oturan ergonomik bir yapıya sahip telefon, markanın akıllı telefonda teknoloji kadar tasarıma da önem verildiğinin bir diğer göstergesi.

Son olarak fiyat… Tüm bu özelliklere sahip cihazın piyasa değeri ise firma tarafından 2.199 TL olarak belirlenmiş.