Yeni bir listeyle daha sizlerleyiz. Hemen oyunlarımıza geçelim…

lego-batman-3-ek-site-gorselLego Serisi : Farklı karakterler ve farklı kurgularla harika hikayesi olan bir oyun. Oynayıcılar tarafından tabi ki eleştirilebilecek yanlarıda var. Fakat iki kişi oynanabilme ve oynarken yer yer aksiyon, yer yer komedi olması oyunu gerçekten eğlenceli hale getiriyor.

 

 

 

blur-ek-site-gorselBlur (Araba Yarışı) : Oldukça eski bir oyun olduğunu söylemeliyim. Playstation salonlarından herkesin çok iyi bilebileceği bir oyun aynı zamanda. Aynı ekrandan birden çok kişiyle oynanabiliyor olması çok güzel. Yalnız satın almak istediğimizde ise oyunun orijinalini bulamadık. 🙁

 

 

 

tenten-ek-site-gorselThe Advantures of Tintin : Tenten çizgi filmini pek çoğumuz bilir. Bu oyunda da Tenten oyuncularla buluşuyor ve macera sizleri bekliyor. Oyunun tek kişilik hikaye modunun gerçekten çok kısa olduğunu gün içinde oynamayla hemen biteceğini belirtelim. İki kişi ile oynanabilmesi ise oyuna ayrı bir tat katmıyor değil.

 

 

 

 

forced-ek-site-gorsel Forced : Son zamanlarda revaşta olan bazı online oyunlara benzediğini söyleyelim. Grafik ve oynanış bakımından herkesin sevebileceği bir oyun olduğunu söyleyemem. Fakat arkadaşlarınızla oynarken gayet eğlenebileceğiniz bir oyun.

 


ragdoll-ek-site-gorselRagdoll Masters :
Kuklaların dövüşü. Aynı ekranda oynanabilen kukla oyunu kimi oyuncular için saçma gelebilir. Fakat konumuz tek ekranda iki kişi oynanabilen olduğu için bu oyunu da yazma gereği duyduk.

 

 

 

Üçüncü listemiz de bu oyunla son buldu. Herkese iyi eğlenceler. Aklınıza gelen iki kişi oynanabilen oyun varsa yorum kısımlarından belirtebilir oyunseverlere yardımcı olabilirsiniz.

İyi eğlenceler…

Liste 1Liste 2 için tıklayabilirsiniz.