Chopper kategorisinde başlangıç motoru olarak sıralayacağımız motosikletler, kullanıcılarını tatmin etmelidir. Çünkü; eğer chopper meraklısıysanız ses ve görüntü sizin için en önemli 2 unsur olacaktır. Bu yazımızda daha çok kullanıcı tavsiyesi olan ve başlangıç için tam anlamıyla fiyat performans ürünü olan chopper motosikletleri sizler için derledik.

Regal Raptor Spyder – Daytona

Daytona ve Spyder moddelleriyle çoğu chopper meraklısının gönünde taht kuran Regal marka motosikletler güzel görünümleri ve tatmin edici sesleriyle kendilerine hayran bırakmayı başarırlar. Sıralı çift silindire sahip olan Spyder ve Daytona modellerinin 250 ve 350 cc olan iki adet modeli vardır. Görüntüleri oldukça etkileyici olan bu motosikletlerin 250 cc olan modelleri biraz sessiz olsa da 350 cc olan modelleri oldukça yüksek ve tatmin edici bir egsoz sesi bursa escort kadın sunmaktadır.

Regal Raptor ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.

Hyosung GV 250

Marka olarak kendini gayet net bir şekilde kanıtlayan ve 250 cc sınıfında bulunan Gv 250 modeliyle kendini bu kategoride göstermiştir. V-Twin alt motora sahip olan bu motosiklet tatlı ve tatmin edici sesi ve klasik şık görüntüsüyle motosiklete yeni başlayacak olanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu motosiklet başlangıç için birazcık ağır olsa da kolayca alışıp, gayet rahat manevralar yapabileceğiniz bir motor ve başlangıç için ideal bir seçim olabilir.

Borelli Ledow

Yine 250 cc sınıfında chopper model motosiklet haricinde motosiklet üretmeyen Çin tescilli marka olan Borelli başlangıç için oldukça güzel bi seçenek. Chopper motosikletin kültürünü oluşturan V-Twin motor bloğuyla çok güçlü olmasa da kullanıcılarını tatmin edecek seviyede egsoz sesiyle yeni nesil chopper meraklıların çekmeyi başarmıştır. Güzel görüntüsü, tatmin edici sesi, custom yapmaya uygun olması ve ucuz parçalarıyla sizi üzmeyecek bir chopper olduğunu düşünüyoruz.

Daelim Daystar 250

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen ve oldukça şık olan Daystar 250 modeli sahip olduğu 250 cc’lik tek silindirle ses olarak kullanıcısını tatmin etmeyi pek başaramasa da, konforu, güzelliği ve atikliğiyle kendini ispatlamış bir model. Her ne kadar tek silindir olsa da siz ona iyi bakarsanız o da size iyi bakar ve yarı yolda bırakmaz.

Falcon Freedom 250

Freedom 250 modeli chopper kategorisinde motosiklete adım atacak kişilerin en az bir kere baktığı bir motosiklettir. 250 cc’lik tek silindirli alt motoru ses konusundan kullanıcısını tatmin etmese de oldukça şık olan görüntüsü bu açığı oldukça rahat kapatıyor. Tamamen mat siyah olan bu motosiklet her ne kadar düşük cc olsa da chopper kültürünü oldukça güzel yansıtmayı başarıyor. Görenlerin dönüp tekrar baktığı bu motosiklet başlangıç için çok güçlü olmasa da ben buradayım demeyi başaran türden.

Mondial MCT 250

MCT 250 modeliyle piyasada yerini bulan Mondial bu modelinde şıklıktan daha çok güç üretimine odaklanmıştır. Ses ve görüntü olarak çoğu kitleye hitap etmese de sıralı çift silindirinin ürettiği gücüyle kendini kanıtlayan Mct 250 chopper meraklılarını kedine hayran bırakmıştır.

Ramzey QM 250

Marka olarak çok bilinmese de motosiklete chopper ile başlayanların ilk baktığı QM 250 modeliyle öne çıkan Ramzey, kullanıcılarına çok güçlü olmasa da tatmin edici bir ses, klasik bir görüntü ve çeviklik gibi özellikler sunmaktadır.

RKS Cruiser 250

Motosiklet pazarında kendini kanıtlamış olan Rks, Cruiser 250 modeliyle chopper pazarında da kendine bir yer buldu. Güçlü sayılabilecek güzel ve tok sesini 250 cc’lik V-Twin alt motoruna borçlu olan Cruiser 250 görünüş olarak da Harley Davidson Fat Boy modeline oldukça benzetilmektedir. Emsallerine göre biraz hantal olsa da bunu kullanıcısına hissettirmez ve şehir içi dahil oldukça rahat bir sürüş sağlar.