Güne yine acı bir haber ile başladık. Hainler bu sefer Kayseri ilimizde çarşı iznine çıkan Kahraman Askerlerimizi hedef aldılar. İlk açıklamalara göre 13 Kahraman Askerimizin Şehit olduğu, 48 kahraman TSK personelimizin yaralandığı bilgisini aldık. Allah Şehitlerimizin Şehadetini kabul etsin, yaralılarımıza acil şifalar versin.

Kahpe saldırılarına devam eden terör örgütleri Millet olarak bizlerin umudunu kırmaya ve bizleri bir kaos ortamına sürüklemeye çalışmakta. Fakat bizleri parçalamaya yönelik tüm kirli planları, milletçe canımızı ortaya koyarak Allah’ın da yardımıyla boşa çıkardık. Bu böyle olmaya da devam edecek. Bizler Müslüman’ız Ölümden korkmadığımızı ve her Şehadet’in bizi dirilttiğini tüm dünya bilsin. Cumhurbaşkanımızın Milli seferberlik ilan ettiği bu günlerde teröre ve teröristlere karşı daha dikkatli ve duyarlı olacağız. Ülkemizde oynanan bu kirli oyunlar elbet bir gün son bulacak. Terörist köpekleri besleyenler beslediği köpeklerin ihanetini görecekler. Bizler bu kirli oyunlara alet olmayacağız. Kanımızın son damlasına kadar zulme ve teröre direndiğimize tüm dünya şahit olacak.

Biz TÜRKİYE’yiz bizi yıldıramazsınız. Bizleri bölemezsiniz, bizlerin umuduyla oynayamazsınız… Allah yardımcımız olsun. BAŞIMIZ SAĞOLSUN…

TERÖRE LANET OLSUN!..